Порошенко просить Європейський Інвестиційний банк про фінансову підтримку для Донбасу

Фото - twitter.com/poroshenko
Фото – twitter.com/poroshenko

Президент України запропонував Європейському Інвестиційному банку розглянути можливість фінансової та гуманітарної підтримки Донецької та Луганської областей, які постраждали від дій бойовиків. Це питання Петро Порошенко обговорив з президентом ЄІБ, головою Ради директорів ЄІБ Вернером Хойером, пповідомляє прес-служба президента.

“Отримати таку підтримку до кінця року вкрай необхідно для України. Справа не лише в грошах та інвестиціях, а в інструменті реінтеграції країни”, – сказав Петро Порошенко.

Президент України висловив велику зацікавленість у розширенні співпраці в різних сферах, зокрема залучення ЄІБ у допомогу розвитку державного та приватного секторів. Петро Порошенко висловив сподівання, що без зволікань буде сформовано новий коаліційний Уряд, який негайно розпочне роботу зі створення сприятливого інвестиційного клімату, продемонструє реальний успіх у боротьбі з корупцією.

Зі свого боку президент ЄІБ Вернер Хойер також висловив сподівання, що новий уряд в Україні без зволікань візьметься до роботи із тим, щоб ще до новорічних свят була підписана низка проектів, які готуються.

Також, Петро Порошенко повідомив у Твітері”, що президент ЄІБ запевнив його в готовності співпрацювати в питанні децентралізації.

Зазначається, що за підтримки Європейського інвестиційного банку на різних стадіях проектного циклу зараз перебувають 22 інвестиційних проекти для розвитку державної інфраструктури, енергетики та енергозбереження тощо, сума позик за якими становить близько 3,75 млрд. євро.