Порошенко про підняття пенсій і зарплат українців: “Я таким “підкупом” буду займатися всі наступні 5 років” (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

25 березня в Україні завершений перший етап компенсаційних виплат індексації за 2015-16 роки пенсіонерам, які утримують мінімальну пенсію. Другий транш цих виплат також по 1205 грн пенсіонери отримають наступного місяця. Про це заявив у Тернополі Президент України Петро Порошенко.

В інтерв’ю тернопільським телеканалам Глава держави також заявив, що міністр соцполітики України проінформував його як Президента про завершення перших виплат монетизованої субсидії.

“72% отримали через Пенсійний фонд, решта – через “Ощадбанк”. Монетизація станом на зараз має бути виплачена в повному обсязі”, – заявив Петро Порошенко.

Він пояснив, що через зростання соціальних виплат в Україні перед виборами чимало політиків почали звинувачувати Президента в так званому підкупі виборців.

“Якщо це є підкуп, то я таким “підкупом” буду займатися всі наступні 5 років”, – заявив Петро Порошенко, наголосивши, що боротьба з бідністю стає таким же пріоритетом Президента України, як розбудова армії, повернення суверенітету України на Донбасі та в окупованому Криму.

“Боротьба з бідністю має відобразитися на кожному громадянину України”, – підкреслив Петро Порошенко, пояснивши, що зростання ВВП України кожен українець має відчути зростанням грошей у своїй кишені.

Читайте також: «Те саме буде з Донбасом», — Порошенко заявив про «потижневий план» звільнення окупованого Росією Криму (Відео)

“Я чітко знаю, що і коли ми знаємо зробити”, – додав Президент України, говорячи про захищеність бізнесу в Україні і створення умов для його розвитку.

Петро Порошенко наголосив, що раніше зі скепсисом ставилися і до його обіцянок відродити українську армію, отримати Томос для незалежної від Росії української церкви, отримати безвіз із ЄС та ще багато чого, але все це стало реальністю.

“Те, що ми зробили, – це не просто армія, це не просто мова, це не просто віра, а ми будуємо іншу державу… Нам вдасться зробити велику Україну, країну зпаможних, вільних і щасливих людей”, – сказав Президент України Петро Порошенко.

Повна версі інтерв’ю – TV-4.