Порошенко пояснив, як пов’язані війни в Грузії та Україні

Напад Росії на Грузію в серпні 2008 року розпалив апетити Кремля й став початком наступних військових дій РФ в інших країнах – зокрема в Україні, заявив президент Петро Порошенко.

Читайте також: «Наші десантники не у фонтанах купаються, а Батьківщину захищають», — як Президент України вітав військових із Днем ВДВ (Відео)

“Те, що вісім років тому бачили лише найбільш прозорливі, сьогодні очевидно всім: напад Росії на Грузію був прологом російської війни проти України. Політика умиротворення агресора збанкрутувала ще в 2008 році. Більш того, він тільки розпалив апетити Кремля. (…) Це був повчальний урок історії, вчасно не засвоєний”, – написав Порошенко в Facebook у зв’язку з 8-ю річницею початку російсько-грузинської війни, передає nv.ua.

Читайте також: Президент увів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони України «Про заходи з розвитку оборонно-промислового комплексу України»

При цьому президент підкреслив, що Україна сьогодні мужньо тримає оборону на східному кордоні Європи. “Суворі випробування посилили відчуття дружби і солідарності між українським та грузинським народами. Ми, як ніхто інший, щиро і послідовно підтримуємо відновлення територіальної цілісності Грузії. І ясно, що ніколи не визнаємо російських маріонеткових режимів Абхазії та Південної Осетії”, – заявив Порошенко.