Порошенко пояснив, чому суд так і не обрав йому запобіжний захід (Відео)

Печерський райсуд Києва 17 січня не оголосив про обрання запобіжного заходу підозрюваному у держзраді п’ятому президенту України Петру Порошенку, бо злякався реакції прихильників Порошенка і реакції Заходу на арешт лідера опозиції.

Про це Петро Порошенко сказав своїм прихильникам після перенесення оголошення рішення суду на 19 січня.

“Вони злякалися”, – сказав Порошенко про суддів.

П'ятий президент України наголосив: за політичні вироки судді можуть потрапити під санкції Акту Магнітського, бо Захід стурбований поверненням вибіркового правосуддя в Україні.

"Я зараз повернувся з великої кількості європейських столиць, у мене були переговори в Брюсселі, Парижі, Берліні. І в парламентах, і в партійних офісах дуже часто звучало слово санкції. Я почув, що якщо ви будете продовжувати таку лінію поведінки, розправи над опозицією і нехтування права, то доречним стане Акт Магнітського", – сказав Петро Порошенко у заключному слові на суді. 

Судове засідання з обрання запобіжного заходу підозрюваному у держзраді Петру Порошенку 17 січня тривало понад 10 годин. Після 5-ти годин у нарадчій кімнаті до судової зали суддя не повернувся. Представник суду о 23-ій годині заявив, що рішення про обрання запобіжного заходу буде оголошено 19 січня.

Більше подробиць про хід судового засідання - в сюжеті 5 каналу.