Порошенко підписав зміни до бюджету про виділення 400 млн грн на виплату зарплат шахтарям

Порошенко підписує доекументи-абстрактніПрезидент підписав Закон «Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» щодо державної підтримки вугільної галузі», який дозволить забезпечити своєчасну виплату заробітної плати шахтарям. Про це повідомила прес-служба Глави держави.

Закон № 278-VIII від 7 квітня 2015 року передбачає поновлення видатків Міненерговугілля за бюджетною програмою «Державна підтримка державних вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції» розміром 400 млн гривень шляхом перерозподілу коштів, зокрема, з бюджетної програми «Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості». Залучити кошти цієї бюджетної програми стало можливим з огляду на припинення фінансування реструктуризації підприємств вугільної галузі, що опинилися в зоні проведення антитерористичної операції.

Зазначені заходи покращать фінансово-економічний стан державних вугледобувних підприємств та забезпечать стабільне соціально-економічне становище.