Порошенко підписав закон, що дозволяє контрактникам ЗСУ продовжити службу

Порошенко підписує документи абстрактні зліваПродовжити службу контрактники, які вже відслужили 11 міясців, можуть ще на 6 місяців.

Президент України підписав закон “Про внесення змін до Закону України” Про військовий обов’язок і військову службу”. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Закон дозволяє достроково припинити контракт у разі закінчення особливого періоду чи оголошення демобілізації, а також продовжити контракт на півроку.

“Законом пропонується внести зміни до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, встановивши для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом по мобілізації, на особливий період, осіб, які вислужили під час дії особливого періоду не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до моменту введення воєнного стану (настання військового часу) або оголошення рішення про демобілізацію, термін військової служби в календарному обчисленні – 6 місяців”, – йдеться в повідомленні прес-служби Президента.