Порошенко: “На жаль, мою помилку повторив Зеленський” (Відео)

Фото – УП

Війну з російськими окупантами на Донбасі через позицію Путіна неможливо закінчити за два тижні, і помилкою для Президента України є обіцянка це зробити. Однак влада України має продовжувати докладати максимум зусиль, щоб у партнерстві з антипутінською коаліцією наближати мир на Донбасі і відновлення територіальної цілісності України. 

Про це заявив п’ятий Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю в програмі “Гончаренко рулить”.

“Найбільша помилка – це коли я пообіцяв за два тижні зупинити війну. На жаль, мою помилку повторив Зеленський. Він сказав, що за два тижні припинить війну і для цього достатньо просто перестати стріляти. На що я, вже маючи досвід, сказав, що якщо Україна припинить стріляти, не буде України”, – сказав Порошенко.

П’ятий президент України наголосив, що мир на Донбасі настане тоді, коли “Росія перестане стріляти, бо ключі від цього миру знаходяться в Росії”. Спроби нинішнього Президента України Володимира Зеленського встановити мир на Донбасі, заглядаючи в очі Путіну, Порошенко назвав великою ілюзією.

“Ці ілюзії, що з Путіним можна хоч про щось домовитися, вони роблять погану послугу Зеленському і Україні”, – зазначив Порошенко.

П’ятий президент наголосив, що “Путіна можна бити і можна перемагати”, а для цього нинішній владі України слід діяти, а не кивати на попередників.

Більше подробиць – у повній версії інтерв’ю Петра Порошенка програмі “Гончаренко рулить” на 5 каналі.