Порошенко на випробуваннях ракети “Нептун”: “Це створює реальні умови бойового застосування” (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

Те, що Росія нагається “закрити небо” для України, “це створює реальні умови бойового застосування українських ракет”, – про це заявив сьогодні під час військових випробувань на полігоні Одещини Президент України Петро Порошенко.

На полігоні сьогодні за участі Верховного головнокомандувача ЗСУ та військових аташе інших країн Україна випробовує свою новітню розробку – комплекс крилатих ракет наземного базування для ураження морських та берегових цілей “Нептун”. Всі складові та комплектуючі комплексу вироблені на українських оборонних підприємствах, повідомляє сайт Президента України.

Читайте також: Україна створює ракетний щит проти нападів на себе: дальність «Вільхи» зросла вдвічі (Відео)

Ця крилата ракета КБ “Луч” уже невдовзі буде на озброєнні не тільки Військово-морських сил України, а й Сухопутних військ ЗСУ, підкреслив Петро Порошенко.

Читайте також: Другий тур виборів Президента України: як бути і що робити

Верховний головнокомандувач ЗСУ зазначив, що сьогодні РФ намагалась перешкоджати випробуванням українських ракет: “Намагається закрити небо. Використовує засоби радіоелектронної боротьби, намагається перешкодити нашим випробуванням. Але це створює реальні умови бойового застосування зазначених ракет. Жодних пом’якшених умов”.

Читайте також: Білозерська про вибори Президента України: «Тепер треба стиснути зуби і обрати»

“Сьогодні ми готові до того, щоб завершити випробування і за моїм наказом у надзвичайно короткий термін поставити на озброєння і озброїти частини ВМС і Сухопутних військ для того, щоб збільшити потенціал, ефективність бойового застосування ЗСУ”, – підкреслив Верховний головнокомандувач ЗСУ Президент України Петро Порошенко.

Подробиці – у відео.