Порошенко: бойовики вчинили три злочини – збили літак, поглумилися над тілами та знищили докази

indexЗбивши літак, бойовики вчинили три злочини – терористичний акт запуску ракети по цивільному літаку, знущання над тілами загиблих, зокрема, їх переміщення, а також знищення доказів та перешкоджання діяльності не лише українській слідчій комісії, а й міжнародним експертам, які працюють у складі комісії ІСАО. Про це заявив Президент України Петро Порошенко.

Зокрема, він висловив переконання, що реакція всього світу буде рішучою. “Так звані „Луганська и Донецька народні республіки“ мають бути визнані терористичними організаціями не лише в Україні, а й в усьому світі, і співпраця з ними має називатися допомогою тероризму”, — наголосив він.

Також Порошенко повідомив, що Україна та Нідерланди домовились координувати дії не лише в розслідуванні трагедії, але й у притягненні всіх винних у злочині до відповідальності.

“Ми отримали запевнення, що Нідерланди нададуть максимальне сприяння діяльності слідчої комісії”, — сказав Петро Порошенко.

Також сьогодні під час зустрічі Президент України Петро Порошенко та Надзвичайний і Повноважний Посол Нідерландів в Україні Кейс Ян Рене Кломпенхаувер вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та схилили коліна.

УНН