Порошенко вніс на розгляд ВР законопроект, необхідний для створення Вищого антикорупційного суду України

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

Внесений Петром Порошенком законопроект “Про створення Вищого антикорупційного суду” позначений як невідкладний і такий, що має бути розглянутий Верховною Радою поза чергою. 18 червня цей законопроект схвалила Вища рада правосуддя.

Як повідомляє сайт Президента України, законопроект після його прийняття парламентом має запустити механізм створення Вищого антикорупційного суду України.

“Мета проекту закону – виконання вимог Конституції України, Закону України “Про Вищий антикорупційний суд” та Закону України “Про судоустрій і статус суддів” для започаткування діяльності Вищого антикорупційного суду.

Доповідатиме законопроект під час його розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради заступник Глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов”, – йдеться в пвоідомленні.

Читайте також: Вищий антикорупційний суд України: коли і як він має запрацювати (Відео)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше ВР прийняла, а Президент підписав закон, що регламентує діяльність Вищого антикорупційного суду в Україні.

Після публікації закону з’ясувалось, що він містить норми, які не були озвучені під час розгляду цього законопроекту у ВР.

Читайте також: Скандал із законом про Антикорупційний суд: Президент України сказав своє слово (Відео)

Петро Порошенко в інтерв’ю пояснив, що виправити закон має ВР, оскільки прийняття законів – це виключна прерогатива парламенту.