Одеська УПЦ МП просить захисту у Президента, СБУ, МВС, ООН та ОБСЄ

завантаження (2)
(Архівне фото) Митрополит Володимир (ліворуч) і Патріарх Московський Кирило у Києві

Одеська єпархія Української православної церкви (УПЦ) у вівторок виступила з відкритим зверненням до київської влади і представників місій ООН та ОБСЄ на Україні і, зокрема, в Одесі, в якому попросила вжити заходів щодо невтручання політичних сил та їх силових структур у діяльність канонічної УПЦ Московського патріархату, а також забезпечити захист життя і здоров’я священнослужителів і віруючих.

“Зараз відбуваються відкриті провокації та погрози щодо Православної церкви, її священнослужителів і віруючих. Засоби масової інформації поширюють неправдиву інформацію про Православну церкву, таким чином породжується ворожнеча і ненависть серед населення до Православної церкви”, – йдеться у зверненні на ім’я в.о. президента України Олександра Турчинова, українських силовиків Арсена Авакова, Олега Махніцького, Валентина Наливайченка, представників ООН і ОБСЄ.

Автори звернення просять “вжити заходів щодо невтручання політичних сил та їх силових структур у діяльність канонічної Української православної церкви”, “вжити заходів щодо захисту життя і здоров’я священиків і віруючих”, а також – щодо захисту майна Одеської єпархії і всієї УПЦ.

Читайте також. “Церква закликає всіх громадян України захищати свою землю”, – глава УПЦ КП (Відео)

“Закликаємо вас захистити духовенство і віруючих Одеської єпархії Української православної церкви від людей, які навмисно розповсюджують недостовірну, завідомо неправдиву, провокативну інформацію, яка може призвести до непередбачених наслідків, які не сприяють миру, стабільності, спокою в нашому українському суспільстві”, – йдеться у зверненні, підписаному митрополитом Одеським і Ізмаїльським Агафангелом, а також священиками, монахами і вірянами єпархії.

Джерело: РИА Новости.