Попрощатись із Кернесом встигли не усі: церемонію довелось перервати (Відео)

Фото – dsnews.ua

Харків’ян, які ішли попрощатись із померлим мером Геннадієм Кернесом було так багато, що громадянську панахиду в театрі прожовжили щонайменше на годину і врешті її довелось перервати, щоб тіло Кернеса відвезли на місце поховання в Харкові.

Про це повідомляє ТСН з місця події.

Як інформує кореспондент, громадська панахида в театрі була запланована до 13 години, та черги тисячі харків’ян, політиків, громадських діячів від 9-ї години ранку не зменшувались.

Після чотирнадцятої години труну з тілом Геннадія Кернеса винесли з місця проведення громадянської панахиди, щоб траурним кортежем відвезти до Почесної алеї кладовища №2 у Харкові. Там – місце поховання Геннадія Кернеса.

Читайте також: Тіло Кернеса у Харкові зустрічав кортеж з очепленням правоохоронців (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, Геннадій Кернес помер в ніч на 17 грудня в німецькій клініці, куди потрапив у вересні з коронавірусом.

Читайте також: На відспівування Кернеса у храмі пускали за списками (Відео)

Тіло померлого мера призли до Харкова, який сьогодні в жалобі. Вранці душу Геннадія Кернеса відспівали в Благовіщенському соборі Харкова.

Читайте також: Померлий від ускладнень Covid-19 Кернес у відкритій труні – почалась церемонія прощання (Відео)

Влада міста заявляє, що має намір увіковічнити пам’ять Геннадія Кернеса в Харкові не лише пам’ятником, але й у назві вулиці.

Читайте також: На прощання з Кернесом стоять черги. Пряма трансляція громадянської панахиди (Відео)

Більше подробиць про завершення прощання з Геннадієм Кернесом у Харкові – у відео ТСН