Понад 80 тисяч прочан прибули в Зарваницю на Тернопільщині на Загальноукраїнську прощу (Відео)

Фото з вільних джерел.
Фото з вільних джерел.

На прощі було оголошено, що прибули понад 80 тисяч прочан, щоб помолитися за мир в Україні, просити у Богородиці заступництва для українських родин і країни. Ті, хто бажав узяти участь у прощі, з’їжджалися сюди чи не з усіх куточків України. Проща розпочалася 13 липня й 14 продовжується.

13 липня Патріарх Святослав зустрівся із молоддю, відбулася Архиєрейська Божественна Літургія. Увечері, о 22 год. прочани із свічками вирушили до чудотворного місця, пізніше відбувся молебень до Пресвятої Богородиці – площа біля собору, Панахида за загиблими воїнами в АТО, освячення води й Хресна дорога. А після опівночі – Духовно-мистецька програма на співочому полі й нічні чування – в соборі, підземній церкві, парафіяльній церкві, надбрамній церкві та церкві Пресвятої Євхаристії.

У наділю відбулася утреня, похід владик і священиків від собору до подіуму на чудотворному місці. Згодом – привітання владик. Далі – Архиєрейська Божественна Літургія, освячення води та релігійної атрибутики, об 11.30 – Божественна Літургія в каплиці біля парафіяльної церкви, о 12.00 та о 14.00 – Божественні Літургії.

На прощу прибів і президент України 2014-2019 рр. Петро Порошенко з дружиною.

Відео – Живе телебачення.