Понад 3 доби на Тернопільщині шукали двох неповнолітніх. Знайшли мертвими (Відео)

Психолог надає допомогу рідним загиблих хлопців. Фото – ГУ ДСНСУ в Тернопільській області

Тіла двох неповнолітніх, які вирушили на нічну риболовлю, у Дністрі знайшли через 3 доби. Причину їх смерті встановлять правоохоронці.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ у Тернопільській області, до пошуку двох неповнолітніх, які вирушили на нічну риболовлю на Дністер біля села Устечка, рятувальники долучились після повідомлення рідних у поліцію про зникнення юнаків в ніч на 11 червня.

Відтоді пошуково-рятувальна операція тривала впродовж більше трьох діб. Неповнолітніх шукали як односельці, так і рятувальники і поліцейські зі службовими собаками. Для пошуку піднімали в небо й дрони.

"Були тільки їх сліди, які вели до річки. Ознак, що вони виходили на берег, не було", - кажуть про зниклих учасники пошуку.

До пошукової операції долучили й водолазів.

Тіло старшого - 16-річного - зниклого юнака знайшли у Дністрі під вечір 13 червня. Наступного дня у ріці знайшли й другого зниклого неповнолітнього.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, за фактом загибелі двох неповнолітніх поліція відкрила кримінальне провадження за статтею ККУ "умисне вбивство" з приміткою "нещасний випадок". Безпосередню причину смерті двох юнаків встановить судмедекпертиза. Триває слідство.

Більше подробиць - у відео поліції Тернопільщини.