Понад 200 спортсменів взяли участь у Всеукраїнському турнірі із греко-римської боротьби, який пройшов в Ужгороді (Відео)

фото: Карпатський об'єктив
фото: Карпатський об’єктив

Понад 200 учасників змагалися на Всеукраїнському турнірі  з греко-римської боротьби, який відбувся в Ужгороді.

Змагалися команди за Кубок Закарпаття.

Про це розповів старший викладач з греко-римської боротьби обласної дитячої школи «Динамо» в Ужгороді Євген Петров.

На Срібну землю завітало більше 150 спортсменів із різних куточків України. Визначали найсильніших серед юнаків 2007-2008 р.н. та 2009-2010 р.н. у різних вагових категоріях. На турнірі зібралися борці з високим рівнем підготовки. Юні спортсмени виходили на килим із максимальною концентрацією і жагою до найвищого результату. Більшість учасників демонструвала хорошу техніку, тож сутички за участі провідних борців відбувалися у цікавій безкомпромісній боротьбі, інформує Карпатський об’єктив.

За словами організаторів, змагання з греко-римської боротьби такого рівня на Закарпатті проводили неодноразово, однак в Ужгороді подібний турнір відбувся вперше. Його планують зробити традиційним і проводити щороку на початку осені.

За підсумками яскравих та виснажливих двобоїв перше загальнокомандне місце дісталося команді з Одеси. Інші дві сходинки п’єдесталу пошани зайняли спортсмени із Закарпаття. На другій позиції фінішували мукачівці, а на третій – тячівці.

Окрім цього, паралельно відбувався командний Кубок Закарпаття з греко-римської боротьби серед юнаків до 15 років (2004-2005 р.н.). Загалом на килим вийшло близько 40 борців. Головний трофей вдалося вибороти команді Тячівського району. На другій позиції розташувалися представники Мукачівщини, а трійку призерів замкнули спортсмени з Берегівщини.

Подробиці – у сюжеті UA: Закарпаття: