Понад 18 млн грн від Порошенка можуть звільнити під заставу генерала Марченка вже сьогодні (Відео)

Під час концерту зі збору коштів на заставу генералу Марченку. Фото - Фейсбук Петра Порошенка
Під час концерту зі збору коштів на заставу генералу Марченку. Фото – Фейсбук Петра Порошенка

Підозрюваний у справі закупівлі для ЗСУ “неякісних бронежилетів” начальник управління матеріального забезпечення Міноборони України генерал ЗСУ Дмитро Марченко може вийти з СІЗО уже сьогодні – 16 грудня на благодійному концерті збирали 20 млн грн для внесення за нього застави.

Благодійний концерт, в ході якого зібрали більше мільйона гривень, організувла в своєму офісі “Європейська солідарність”.

Решту необхідної суми – понад 18 млн грн – дав лідер партії Петро Порошенко, який був на благодійному концерті з родиною.

“Бойовий генерал “кіборг” Марченко не має сидіти в СІЗО”, – заявили учасники акції.

Читайте також: У справі закупівлі неякісних бронежилетів для ЗСУ суд відправив у СІЗО генерала Марченка (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 5 листопада тоді очільник Держбюро розслідувань Роман Труба повідомив, що слідчі ДБР оголосили про підозри п’яти високопосадовцям Міноборони у справі про закупівлю неякісних бронежилетів. Начальник управління матеріального забезпечення Міноборони України Дмитро Марченко — один із них.

Читайте також: ДБР показало балістичну експертизу у справі закупівлі неякісних бронежилетів для ЗСУ (Відео)

У Міноборони і ЗСУ закупівлю неякісних бронежилетів заперечують і заявляють, що експертизу правоохоронці проводили неправильно — бронежилети могли випробовували, коли у них були не всі захисні пластини, або й без них взагалі. Військові в ході судових засідань не раз заявляли, що обвинуваччення Марченка в змові для закупівлі неякісних бронежилетів абсурдні, бо бійці ЗСУ і випробововували ці бронежилети, і воювали в них на Донбасі і претензій до якості не було жодних.

Читайте також: Справа неякісних бронежилетів: у суді «розбили» доказ, оприлюднений ДБР (Відео)

Сторона захисту під час обрання 13 листопада Печерським райсудом Києва підозрюваних у справі про закупівлю Міністерством оборони неякісних бронежилетів заявила, що оприлюднене ДБР відео балістичної експертизи та коментар до них із накладенням розмови військових, — це не доказ у кримінальній справі, бо стосується зовсім інших бронежилетів.

Читайте також: Суд не віддав генерала Марченка на поруки навіть поліцейському: результат апеляції в справі бронежилетів (Відео)

28 листопада Київський апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у закупівлі неякісних бронежилетів для ЗСУ посадовця Міноборони генерала Дмитра Марченка, але суму застави зменшив із 76-ти до 20-ти мільйонів гривень.

Читайте також: У справі бронежилетів суд прийняв рішення, яке викликало овацію в залі (Відео)

Всі подробиці, як збирали 20 млн грн на заставу для генерала ЗСУ Дмитра Марченка, та рішення Петра Порошенка з його ж вуст – у відео з Фейсбук Порошенка та в сюжеті 5 каналу