Понад 1 млн грн акуратно поскладані у валізі: на хабарі затримали голову РДА (Фото)

ф1Хабар голова РДА на Київщині з низкою інших чиновників вимагав за оренду землі, власники якої про це і не здогадувались.

Прозатримання чиновників повідомив на своїй сторінці у Фесбук Генпрокурор України.

“Затримані голова Поліської районної державної адміністрації Київської області та його заступник, а також державний кадастровий реєстратор Держгеокадастру в Іванківському районі вимагали та отримали від голови правління однієї з місцевих громадських організацій хабар у розмірі 1,3 млн. грн. за сприяння у передачі в оренду земельних ділянок площею близько 300 га, розташованих в межах Поліського району Київської області. Цікаво, що вказані земельні ділянки (паї), належать або власникам, які офіційно померли та/або не мають спадкоємців, або особам, місцезнаходження яких наразі ревідоме”, – написав Юрій Луценко.

Він зазначив, що від початку цього року затримали вже понад 1600 хабарників: “після рекордних 9425 затриманих і 1692 засуджених за корупцію минулого року ГПУ активно працює і в новому 2018. За два місяці маємо вже нових 1682 затриманих на гарячому корупціонерів”.

Луценко виклав у мережу фото з сьогоднішнього затримання, на якому видно акуратно складені у валізі гроші, призначені для на хабара.