Помічник Зеленського сказав, як звільнення Суркова вплинуло на “діалог” Росії з Україною

Колишній та чинний "куратори" України в Кремлі Владислав Сурков і Дмитро Козак
Колишній та чинний “куратори” України в Кремлі Владислав Сурков і Дмитро Козак

Заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак більше налаштований на діалог з Україною, ніж його попередник Владислав Сурков.

Про це помічник президента України Андрій Єрмак сказав у програмі “Реальна політика з Євгеном Кисельовим” на телеканалі “Україна 24”, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Я з ним зустрічався. Мені здається, він більше налаштований на діалог, і з тих питань, з яких я з ним комунікував, я можу сказати, що у нас було конструктивне спілкування, без якого, мабуть, не відбулося б те, що сталося (звільнення утримуваних осіб – ред.)”, – сказав Єрмак, відповідаючи на запитання про те, чи спілкувався він особисто з Козаком і чим той відрізняється від Суркова.

Читайте також: Кремлівський куратор окупованого Донбасу покидає свій пост — відоме ім’я наступника (Відео)

Єрмак також зазначив, що поки він бачив тільки указ про призначення Козака заступником голови адміністрації Путіна, але не бачив указу про звільнення Суркова з посади помічника президента РФ.

Читайте також: Путін обрав нового «куратора» для окупованого Криму

Помічник Зеленського вказав, що не хоче давати оцінку тому, чи дійсно у російської сторони є бажання вирішити ситуацію на Донбасі.

“Я переконаний в тому, що президент Зеленський щиро хоче припинити війну, і наша сторона сьогодні робить все необхідне для того, щоб це відбулося, на всіх рівнях, і в нормандському форматі, і в Мінську. Прогнозувати і давати оцінки, тобто з того боку бажання … Напевно, якби зовсім не було бажання, то у нас не відбулася зустріч лідерів в Парижі. Напевно, якби зовсім не було бажання, не тривав би діалог в Мінську, складний, часом дуже складний, що заходить в глухий кут. Дуже складні бувають переговори в нормандському форматі”, – вважає Андрій Єрмак.