Помер відомий український спортсмен, чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Європи

llПомер відомий український спортсмен, чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Європи Роман Вірастюк.

Про смерть брата на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Василь Вірастюк.

Серце спортсмена перестало битися 27 липня. Як розповів Василь Вірастюк, Романові 11 липня провели термінову складну операцію.

Прощання з Романом Вірастюком відбудеться 28 липня біля Міністерства молоді та спорту, поховають його 29 липня в Івано-Франківську, повідомив Василь Вірастюк.

hj

Романові  Вірастюку був 51 рік. Він – 17-разовий чемпіон України зі штовхання ядра, бронзовий призер чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра, на Олімпіаді 1996 року зайняв 6 місце, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, колишній капітан олімпійської збірної України з легкої атлетики, повідомляє УП.

Після завершення спортивної кар'єри Вірастюк працював головою департаменту олімпійських видів спорту в Міністерстві молоді та спорту України, очолював спорткомітет Івано-Франківської ОДА, працював ведучим на кількох спортивних телепроектах.

На позачергових парламентських виборах, що відбулися 21 липня, Роман Вірастюк балотувався як самовисуванець на мажоритарному окрузі №84 в Івано-Франківській області, за підсумком виборів посів четверте місце.