Народний депутат України Єремеєв помер у закордонній лікарні

Народний депутат, керівник депутатської групи “Воля народа” Ігор Єремеєв, який раніше отримав черепно-мозкову травму, помер у закордонній лікарні.

Про це повідомляють джерела “Української правди“.

Як повідомлялося, після падіння з коня, народний депутат і бізнесмен Ігор Єремєєв отримав серйозну травму і потрапив до реанімації.

За інформацією, вдень 26 липня він перебував у реанімаційному відділені Луцької міської клінічної лікарні, потім його планували перевезти до Києва.

28 липня політика доставили на лікування за кордон, в одну з європейських клінік. Певний час він перебував у Київському інституті нейрохірургії в несвідомому стані.

"На даний період його стан стабільно важкий. Ведеться інтенсивна терапія і на даний період немає необхідності в оперативному втручанні. Проводяться постійні консиліуми провідних українських і зарубіжних лікарів. Єремєєв знаходиться на території України та вирішується питання про можливість і доцільність його транспортування за кордон", - повідомляла прес-служба його політичної сили.

Нагадаємо, Ігор Єремеєв - народний депутат України кількох скликань від виборчого округу у Волинській області. Є головою депутатської групи "Воля народу".

Регулярно входить в рейтинги найбагатших українців, будучи співвласником групи компаній "Континіум", в актив якої входить мережа автомобільних заправок WOG.