Полум’я сягало 15 метрів: на хімзаводі під Калушем сталася пожежа (Відео, фото)

Фото з допису у ФБ Володимира Микитина
Фото з допису у ФБ Володимира Микитина

Наче факел горів трубопровід на хімзаводі поблизу Калуша на Івано-Франківщині. Сталося це 12 січня, повідомлення на пункт зв’язку Державної пожежно-рятувальної частини №24 з охорони об’єктів ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” надійшло о 21 год. 08 хв.

Як повідомили рятувальники, загорання сталося в корпусі № 424 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва “Етилену та поліетилену”. Міський голова Ігор Матвійчук  заявив, що викидів небезпечних речовин в повітря немає.

Відбувалося факельне горіння з системи трубопроводу на площі близько 4 м.кв. та висотою 15 метрів. Інженерно-технічний персонал о 21 год. 15 хв. перекрив засувок подачі сировини на вводі в установку.

1й

Гасили пожежу 19 одиниць техніки 105 чоловік особового складу пожежно-рятувальних підрозділів У ДСНС в області. За допомогою лафетних стволів охолоджували виробничу установку та сусідні споруди. О 23 год 48 хв. пожежу локалізували. На щастя, потерпілих немає.

1йй

На місці створено штаб пожежогасіння, в склад якого увійшли представники інженерно-технічного складу об’єкту. Причину виникнення пожежі встановлюють.

1ййй

За попередніми даними загорілося пальне. Міський голова Ігор Матвійчук підтвердив, що викидів небезпечних речовин в повітря немає.

3й

Відео 24 канал.

Одразу в соцмережах жителі  Калуша, прилеглих сіл почали обговорювати ситуацію й ділитися думками.

апр