У полон бойовиків на Донбасі потрапили 8 бійців ЗСУ – штаб ООС

і48 українських військових на Донбасі потрапили в полон бойовиків “ДНР” вранці 22 травня. У штабі ООС заявили, що вживають всіх заходів, щоб визволити бійців ЗСУ.

Повідомлення про те, що українські військові потрапили в полон бойовиків “ДНР”, першими розповсюдили сепаратистські джерела. Бійців ЗСУ бойовики назвали диверсійно-розвідувальню групою.

і1

У штабі ООС у Фейсбук підтвердили, що вранці 22 травня вісім українських військових потрапили у ворожий полон, коли випадково заїхали на окуповану “ДНР” територію біля Новотроїцького.

“Вісім військовослужбовців Збройних сил України зі складу Об’єднаних сил, рухаючись на вантажному автомобілі в районі населеного пункту Новотроїцьке, відхилилися від визначеного маршруту і потрапили на тимчасово окуповану територію, де були затримані бойовиками збройних формувань Російської Федерації”, – йдеться в повідомленні штабу ООС.

і2

Військовий журналіст Юрій Бутусов у Фейсбук своєю чергою повідомив подробиці, зазначивши, що 8 військових, які потрапили в полон бойовиків, – це бійці мотопіхотного батальйону 53-ї бригади ЗСУ, які прямували, очевидно, в штаб бригади,  що розміщений відносно далеко від розташування батальйону.

У штабі ООС запевнили, що українське командування ЗСУ робить все можливе, щоб якнайшвидде визволити українських військових з полону бойовиків “ДНР”.

“Командування Об’єднаних сил вживає усіх можливих заходів для визначення місця перебування та повернення військовослужбовців. Військовою прокуратурою внесено відомості до єдиного державного реєстру досудових розслідувань та проводяться слідчі дії”, – проінформували в штабі ООС.

і3