“Полковника Аса” не підозрюють у розстрілі майданівців – МВС

indexЗаступник міністра внутрішніх справ з громадської безпеки Сергій Яровий запевнив, що полковник ВВ МВС Сергій Авесалюк, котрий командував загонами під час подій 18-21 лютого на Майдані, не підозрюється у протиправних діях щодо розстрілу мітингувальників. Про це ІА “7 Днів-Україна” повідомили у прес-службі МВС.

“На численні запити до МВС про участь полковника Асавелюка у розстрілі протестувальників на Майдані, хочу повідомити, що в період з 18 по 21 лютого полковник Асавелюк дійсно був начальником відділу координації в управлінні бойової та спеціальної підготовки внутрішніх військ МВС України.

В ході розслідування Генеральною прокуратурою України участі співробітників міліції в операції, яка призвела до численних жертв, полковник Асавелюк пройшов перевірку, у рамках розслідування він був опитаний слідчими ГПУ. На сьогоднішній день Сергій Асавелюк не отримував повідомлення про підозру у вчиненні протиправних дій з боку слідства ГПУ.

Зі свого боку, Міністерство внутрішніх справ України проводить внутрішню перевірку подій на Майдані, за результатами якої буде прийнято рішення про можливість подальшої роботи працівників підрозділу, в тому числі і полковника Асавелюка, в органах внутрішніх справ.

Я звертаюся до очевидців подій — якщо у вас є інформація, яка може допомогти встановити істину, просимо вас повідомити про це.

З іншого боку я звертаюся до засобів масової інформації з проханням враховувати презумпцію невинності і утримуватися від поширення домислів і неперевіреної інформації. За результатами перевірки управлінням внутрішньої безпеки МВС результати будуть оприлюднені, якими б вони не були”, — зазначив С.Яровий.

Очільник МВС А.Аваков зазначив, що найближчим часом має закінчитись слідство щодо розстрілу мітингувальників на Майдані 18-21 лютого.