Полк “Азов” увійшов до складу Національної гвардії України

батальйон Азов- бійці в машині на фоні свого великого зображенняПолк “Азов” увійшов до складу Національної гвардії України. Відповідний наказ 10 листопада підписав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомили в прес-службі МВС.

Згідно з повідомленням, начальник ГУМВС України в Київській області Вадим Троян і командир полку “Азов” Андрій Білецький протягом кількох найближчих днів повинні провести ряд заходів, які остаточно закріплять новий юридичний статус підрозділу. Їх перелік наведено в наказі МВС.

Зокрема, керівник міліції Київської області і командир підрозділу повинні провести роз'яснювальну роботу з бійцями полку патрульної служби міліції особливого призначення "Азов". Після цього в Головне управління Нацгвардії будуть подані списки працівників, які висловили бажання надалі проходити службу в складі НГУ. Також на баланс Нацгвардії буде передано автотранспорт, бронетехніку і майно полку "Азов".

Тим же наказом командування Нацгвардії зобов'язане внести відповідні зміни до штатів військових частин, щоб забезпечити процес передачі полку "Азов" у склад військового правоохоронного формування.

Крім того, з бійцями, які виявили бажання проходити подальшу службу в Нацгвардії, мають бути укладені відповідні контракти. "Вже зараз розпочата робота щодо доукомплектування полку в бойовій стандарт бригад Нацгвардії. Мова йде і про озброєння і про техніку. Вже сьогодні десятки хлопців з "Азова" проходять навчання в артилерійській школі, освоюють нові БТРи на полігонах, вчаться взаємодії з доданими полкові танковою ротою ... Слідом за "Азовом" підвищать свій бойовий статус, а значить - і боєготовність ще ряд бойових підрозділів", - підкреслив Аваков.

Нагадаємо, батальйон "Азов" був створений у травні в Бердянську як батальйон патрульної служби міліції особливого призначення на підставі рішення МВС. Його основу склали учасники двох громадських організацій - Автомайдан і "Патріот України".

У вересні було прийнято рішення розгорнути батальйон "Азов" у полк.