Полк “Азов” показав, як бойовики обстріляли житлові будинки Травневого на Донбасі (Відео)

Фото - полк "Азов"
Фото – полк “Азов”

10 лютого бойовики на Донбасі обстріляли житлові квартали українського прифронтового села Травневе. Жертв, на щастя нема, та житлові будинки постраждали.

Як кажуть бійці полку НГУ “Азов”, які тримають тут оборону, ворожі обстріли після кількох тижнів відновного спокою тут поновились, відтак місцеві мешканці намагаються зайвий раз із будинків на вулицю не виходити, а ночувати у підвалах чи в мешканців на іншому краю сила.

Читайте також: «Так потужно вони ще ніколи не заходили на війну», — Донік пояснив, навіщо полк «Азов» знову на Донбасі

Позиції бойовиків, кажуть бійці “Азова” – прямо напроти хат. З якої саме позиції бойовики били цього разу – важко сказати: напрямок зрозумілий, та мобільна вогнева позиція бойовиків, кажуть українські нацгвардійці, була замаскована.

Відтак українські бійці бойовиків тут стримують від обстрілів з особливою обережністю, щоб не наразити на селян на смертельну небезпеку ворожих обстрілів.

Читайте також: Бойовики впали в паніку: стало відомо, як українські бійці знищили бронетехніку ворога на Донбасі (Фото)

Мешканка Травневого, чий будинок потрапив під ворожий обстріл, каже, що влітку намагалась укріпити будинок, аби він менше страждав від обстрілів, та 10 лютого бойовики пробили дах хати наскрізь.

ф1

Як бійці полку Нацгвардії “Азов” тримають оборону під Травневим на Світлодарській дузі – у сюжеті Факти ICTV