Полк “Азов” громить російських окупантів Донбасу: прямі влучання у ворожу техніку (Відео)

ф2Українські бійці на передовій Донбасу у відповідь на ворожі обстріли знищують військову техніку і озброєння російських окупантів.

Так, полк “Азов” Нацгвардії України успішно веде контрбатарейну боротьбу з російським окупантом, знищуючи важке озброєння ворога. Про це повідомляє Мілітарний портал, викладаючи відео на підтвердження.

На викладених у мережу кадрах видно, які українські бійці знищують ворожі гармати 122-го калібру Д-30 разом із військовими вантажівками, які їх привозять на буксирі.

Також на відео пряме влучання бійців "Азова" у замасковану бойовиками бронетехніку.

Читайте також: Через 3,5 роки полк «Азов» повернувся на передову Донбасу (Фото)

В анотації до цього свого відео на YouTube-каналі полк "Азов" написав, що це кадри, зняті на передовій Світлодарської дуги.

"Нещодавно БТГр "Азову" зафіксував ворожу гаубицю та успішно відпрацював по ній. Також знищено взводний опорний пункт противника та замасковану техніку", - проінформували про свої успіхи у знищенні російських окупантів на Донбасі у полку НГУ "Азов".

"Обіцяємо, що й надалі будемо нещадно бити окупанта та виженемо російську чуму з нашої землі!" - підкреслили бійці полку "Азов".

Читайте також: «Так потужно вони ще ніколи не заходили на війну», — Донік пояснив, навіщо полк «Азов» знову на Донбасі (Блог)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», полк НГУ "Азов" повернувся на передову Донбасу в лютому цього року.

Читайте також: Бійці «Азова» показали, як знешкоджують цинічні «подарунки» бойовиків для мешканців прифронтових українських сіл (Відео)

Відтоді бійці "Азова" разом із 30-ю окремою механізованою бригадою ЗСУ ім. князя Костянтина Острозького успішно громлять російських окупантів.

Читайте також: Полк «Азов» на передовій Донбасу зрівняв з землею бліндаж з бойовиками (Відео)