“Політику роблять люди, які переносять цінності та ідеали, якими володіють”, – політик (Фото)

6-nЧи існує взаємозв’язок між духовністю і політикою у сучасному світі, якими моральними якостями має володіти політик, яким він має бути в ідеалі?

Відповіді на ці та багато інших питань шукали священики, науковці, політики, психологи та педагоги під час круглого столу на тему: «Духовність і політика».

Читайте також. “Це був тест на мужність, на відповідальність” – активіст Самооборони (Фото)

Захід відбувся у Тернопільській міській бібліотеці №4 для дорослих  у рамках унікальної виставки ікон «Старовинна ікона як оберіг роду», яка діє у закладі. Участь у дискусії взяв заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра.

Читайте також. У Тернополі говорили про політиків і згадували про страждання Ісуса

– Не варто розглядати політику як окреме, ні від чого незалежне, явище, оскільки вона взаємопов’язана з багатьма суспільними процесами і є їх прямим наслідком, каже він. – Політика взаємопов’язана з системою цінностей, а вони є наслідком освіти і виховання. У суспільстві побутує думка, що політика – брудна справа. Говорити так не зовсім коректно. Адже політику роблять люди, які і переносять сюди ті цінності та ідеали, якими володіють самі.

Читайте також. Велика Березовиця дочекалася нового світлофора (Фото)

Змінювати систему варто починати з себе, переконаний політик. Адже тільки після того, як кожен впорядкує свій внутрішній світ, він зможе змінювати своє середовище.

Також у рамках круглого столу присутні змоделювали образ ідеального політика. Вони дійшли спільної думки, що це має бути патріотично налаштована, чесна, мудра, справедлива, відповідальна, освічена,  високоморальна, високодуховна особистість.