Політичні аналітики помітили особливу обставину у розслідуванні Навального про “палац Путіна” (Відео)

Спальня у “палаці Путіна”. Фото – сайт Навального

У фільмі-рослідуванні російського опозиціонара Олексія Навального про “палац Путіна” оприлюднені дані, які є тамницею. Джерелом походження цих даних може бути оточення Путіна у Кремлі, яке веде боротьбу за сфери впливу у Росії.

Про це заявила “Фактам тижня ICTV” російський політичний аналітик Ольга Курносова.

Вона нагадала, що у розслідуванні Навального є особливі обставини: опубліковані докладні креслення проєкту “палацу Путіна”, які точно є таємницею.

“Ті кадри, які він включив у сві фільм. Це ж не можна було просто прийти в “палац Путіна, ввімкнути відеокамеру і почати знімати. Це означає, що хтось йому це знімав і хтось йому це злив”, – заявила Курносова.

Російський політичний аналітик зазначила, що джерелом такої таємнрої інформації для Навального могло бути саме оточення Путіна в Кремлі.

“Це свідчить про те, що в Кремлі є якась група (і в цьому контексті теорія про башти правильна), яка зараз зацікавлена в “наїзді” особисто на Путіна”, – заявила Курносова.

“У цій грі дійшли до головного боса. І от зараз Навальний “мочить” головного боса. Путін завжди культивував імідж такого сіренького ГБшника. А тут всі побачили, що він купається в такій надмірній розкоші… “, – каже журналіст-міжнародник Іван Яковина.

Читайте також: Навальний показав “палац Путіна”. Фільм збирає рекордну кількість переглядів (Відео)

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, 19 січня команда російського опозиційного політика Олексія Навального опублікувала фільм-розслідування про розкішний “палац Путіна”. За твердженняим Навального, палац збудований на чорноморському узбережжі РФ начебто за гроші російських олігархів у якості хабара Президенту Росії.

Більше подробиць у – сюжеті “Факти тижня ICTV”