Поліція зробила звернення до прочан, які прибувають на Всеукраїнську прощу до Зарваниці (Відео)

ф1Поліція Тернопільщини буде працювати у посиленому режимі під час Всукраїнської прощі у Зарваниці 14-15 липня.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, правоохоронці уже супроводжують і супроводжуватимуть надалі колони паломників, які ідуть до Зарваниці пішки.

Крім того, посилено працюватиме поліція в самому Марійському духовному центрі, де відбуватимуться численні масові заходи.

У Зарваниці на території Марійського духовного центру під час прощі нестимуть службу 200 поліцейських та 20 військовослужбовців. Для забезпечення громадської безпеки задіяні практично всі служби управління поліції: слідчі та оперативні підрозділи, експерти, вибухотехніки, кінологи. До заходів залучена патрульна поліція та військовослужбовці Національної гвардії.

Читайте також: Всеукраїнська проща до Зарваниці: що необхідно знати пішим паломникам (Відео, Програма прощі)

Правоохоронці звернулись із проханням до прочан, які приїдуть до Зарваниці автомобілями, виконувати вказівки поліції і не паркувати автомобілі будь-як.

Також батьків просять осбливо уважно стежити за дітьми, бо серед десятків тисяч людей діти можуть загубитись. Якщо ж це сталось, батькам слід негайно звернутись до поліції, яка організує пощуки професійно.

Більше - у відео TV-4.