Поліція виклала повну відеоверсію кофлікту депутата Тернопільської облради і патрульних (Відео)

Місце конфлікту
Місце конфлікту

Кримінальне провадження порушено за фактом побиття поліцейських депутатом Тернопільської облради. Йому інкримінують статтю 345 частина 2 ККУ – умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, розслідування веде міський відділ поліції Тернополя, тривають судово-медичні експертизи, збирається вся доказова база, аби чітко кваліфікувати правопорушення, а винних притягти до відповідальності.

Стаття 43 Закону України "Про поліцію" щодо застосування заходів поліцейського примусу передбачає, що до осіб з обмеженими можливостями поліцейський не має права застосовувати фізичну силу, спецзасоби, зброю, окрім окремих випадків - озброєного нападу або групового нападу.

Читайте також: Скандал із депутатом Тернопільської обради: поліція заявляє про побиття патрульних, Башта визнає, що погарячкував (Відео)

У діях поліції в конфлікті, що стався в Тернополі 21 листопада, начальник поліції області протиправних дій не бачить.

Керівник поліції стверджує, що патрульні в цій ситуації поводилися тактовно і не застосовували ні сили, ні кайданок, ні інших спецзасобів до тернополянина.

- Депутат обласної ради, який вчинив цей негідний вчинок, вже неодноразово вступав в конфлікти з поліцією. Ми будуємо правову державу і хочемо, щоб всі учасники нашого суспільства дотримувалися законів, були толерантними до правоохоронців, - каже Олександр Богомол.

Правоохоронці виклали, як запевняють, немонтовану версію конфлікту, знятого нагрудними камерами поліцейських.