Поліція відкрила кримінальне провадження щодо відео, на якому Зеленського “збиває” сміттєвоз (Відео)

ф1Поліція з’ясовує, хто замовив, виготовив і розповсюдив такий ролик. На сайті “Європейського майбутнього України” заявляють, що команда Порошенка до цього не причетна і не виключають диверсії.

Як повідомляє Національна поліція України у Фейсбук, кримінальне провадження поліція почала за фактом розповсюдження цього ролика.

“Наразі триває перевірка, в рамках якої поліція з’ясовує обставини появи цього відео та осіб, причетних до його замовлення, виготовлення та розповсюдження. Також готується офіційний запит до представників адміністрації соцмереж, які поширили це відео, – з метою його видалення.

Зважаючи на вищевикладене, за даним фактом Головним слідчим управлінням Нацполіції відкрито кримінальне провадження за статтею ч. 2 ст. 346 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча”, – сказан ов повідомленні поліції.

Читайте також: Зеленського «збив» сміттєвоз: навколо відео, що з’явилось начебто на сторінці Порошенка, зчинився скандал (Відео)

Нагадаємо, штаб Володимира Зеленського обурився появі такого відео, змонтованого на основі ролика кандидата в Президенти України і пов’язав його з ресурсом “Європейське майбутнє України” (euua.org), який начебто пов’язаний із Петром Порошенком.

Як пише РБК-Україна, відео, на якому Володимира Зеленського збиває вантажівка, що з’явилося 10 квітня на Telegram-каналі “Європейське майбутнє України” (цей сайт представники команди Зе пов’язують з президентом Петром Порошенком і його передвиборним штабом) може бути актом диверсії з боку деяких співробітників ресурсу. Про це розповіли представники euua.org.

“Ще немає достовірної інформації. Це може бути якась підстава. Тому поки не можемо коментувати… Це відео зробив якийсь волонтер, а адміністратор [який займається каналами в Telegram і Viber] вирішив залити його”, – розповіли в команді “Європейського майбутнього України”.

ф2

На каналі Команда Зеленського в YouTube це скандальне відео досі є опублікованим.