Поліція шукає росіянина-члена “Правого сектора”, який втік з ІТТ (Фото)

У Самбірському ізоляторі тимчасового утримання 16 жовтня виявили відсутність трьох підслідних, які містилися там за рішенням суду. Як було встановлено в ході перевірки, зловмисники втекли з камери, розібравши частину фасадної стіни.

Двох втікачів правоохоронці вже затримали. Це 38-річний житель Самбора і 30-річний житель одного із сіл району, яких підозрюють у скоєнні крадіжок. Третій утікач – 33-річний громадянин Російської Федерації Хамраєв Геннадій Вікторович, якого підозрюють у розбої та незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами і вибуховими речовинами, знаходиться в розшуку.

ф1Підозрюваний – член «Правого Сектору» кличка «Монах», повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області. Затриманий поліцейськими за вчинення злочину передбаченого ч.4 ст. 187 КК України. 16 жовтня він вчинив втечу з ізолятора тимчасового тримання Самбірського ВП.

При отриманні будь-якої інформації відносно розшукуваного чи  встановленні місця знаходження злочинця, терміново повідомляйте за телефоном у Самборі (03236) 3-29-95,  6-03-21, 0984203491, або 102 у будь-який відділ поліції.