Поліція назвала причину обвалу житлового будинку в Одесі: останні дані з місця НП (Відео)

ф1Флігель чотириповерхового житлового будинку в Одесі вдень 18 травня обвалився внаслідок порушення будівельних норм при роботах на сусідніх об’єктах. Таку попередню причину обвалу, внаслідок якого дивом ніхто не постраждав, називають у поліції.

Як повідомляє ГУ Нацполіції в Одеській області, за фактом руйнування житлового будинку, в якому зареєстровані 40 мешканців, поліція відкрила кримінальне провадження.у

За повідомленням ДСНСУ, внаслідок обвалу будинку, якому 160 років, ніхто з його мешканців не загинув і не отримав травм. Сьогодні вранці пошукові собаки рятувальників обійшли місце і під завалами людей не знайшли.

Як повідомили ТСН на місці надзвичайної події рятувальники, загроза обвалу всього будинку зараз досить висока, тому рятувальники, не розбираючи завалу, від сьогоднішнього ранку спершу взялись знімати дах вцілилих залишків будинку.

“Фахівці нам сказали, що якщо розібрати завал, то оця стіна може впасти. Тому ми знімаємо покрівлю, а потім вже завалимо стіну”, – пояснив заступник начальника Одеського ГУ ДСНСУ Микола Яловий.

35 мешканців зруйнованого обвалом житлового будинку провели ніч у готелі.

Більше подробиць з місця надзвичайної події станом на 12 годину 19 травня – у відео ТСН