Поліція арештувала землю в центрі Тернополя і перевіряє законність її виділення

поліція-напис на капоті крупно абстрактноЗемельну ділянку правоохоронці арештували, щоб на ній до висновків слідства не проводили жодної діяльності.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській обалсті, йдеться про 12 сотих землі на вулиці Микулинецькій неподалік центра Тернополя.

З заявою про перевірку законності виділення цієї ділянки звернувся місцевий мешканець.

Наразі праовоохоронці встановили, що ця ділянка мала б бути зоною рекреації, однак слідство у відкритому кримінальному провадженні чекає зараз на експертні висновки з Держеокадастру.

“Земельний наділ відповідно до Генерального плану та Плану зонування території міста Тернополя відноситься до рекреаційних зон озеленених територій загального користування і призначений для відпочинку жителів міста.

Ретельно вивчивши матеріали, поліцейські внесли відомості за цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

У ході досудового розслідування поліцейські домоглися арешту на вказану земельну ділянку, аби на ній не проводилися будь-які роботи. Наразі слідчі очікують висновків Державної служби України з питань геодезії картографії та кадастру щодо законності її виділення”, – йдеться в повідомленні поліції