Автоматної черги не було: поліція показала гільзи куль, якими стріляли в Шефіра, і шукає на місці замаху зброю (Фото, Відео)

Гільзи, знайдені на місці замаху на Сергія Шефіра. Усі фото – ФБ Артема Шевченка

Автомобіль першого помічника президента України Сергія Шефіра вранці 22 вересня під Києвом обстріляли одинарними пострілами переробленими патронами угорського виробництва.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

Як повідомляє МВС України, факт стрілянини по машині Шефіра не автоматичною чергою вже встановлений.

Ми вже підтвердили факт, що стрілянина відбувалася не чергою, а одинарними пострілами“, – заявив перший заступник глави МВС України. 

Читайте також: “Метою було не налякати, а вбити”, – в МВС повідомили обставини замаху на Шефіра (Відео)

Єнін повідомив, що 22 вересня на місці замаху правоохоронці знайшли два десятки гільз від куль, випущених по машині Шефіра. Дві кулі дістали з тіла пораненого водія першого помічника Президента. Ще одну кулю слідчі сподіваються дістати з колеса машини, по якій стріляв зловмисник. Кулі пройдуть балістичну експертизу і можуть вивести на виконавця злочину, кажуть правоохоронці.

Читайте також: “Не залякали”, – Шефір сказав, як врятувався під час замаху (Відео)

Сьогодні від ранку, повідомляє ТСН, експерти продовжили роботу на місці злочину, сподіваючись знайти зброю, з якої стріляли в Шефіра. Фото ж гільз, які знайшли на місці обстрілу в день замаху, опублікував на своїй сторінці у Фейсбук речник МВС України Артем Шевченко. 

Читайте також: Замах на Шефіра: у слідства з’явився унікальний слід, який може вивести на стрільця (Відео)

Розслідування у кримінальному провадженні триває.

Більше подробиць - у відео ТСН з місця події