Поліцейські Тернопільщини провели для учнів у школах тематичні лекції на тему насилля в сім’ї

фото: Борщівське відділення поліції ГУНП в Тернопільській області
фото: Борщівське відділення поліції ГУНП в Тернопільській області

Зокрема, сьогодні дільничні офіцери поліції побували у школах сіл Іванкова , Ниври та Турильчого , що у Борщівському районі на Тернопільщині.

Про це йдеться у дописі на сторінці Фейсбук Борщівського відділення поліції ГУНП в Тернопільській області.

Тут поліцейські провели заходи в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства».

Особлива увага під час її проведення була спрямована  проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства загалом.

Було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: « Що таке насильство та як себе захистити ?», «Попередження насильства та булінгу в школі».

Читайте також: На Тернопільщині пройшов двомісячник профілактичної операції «Безпека дорожнього руху — це життя»: які його результати?

Діти дізналися чимало цікавого на цю актуальну тему. Зокрема, як діє закон у таких випадках, куди звертатись у першу чергу і чого не можна робити, не знаючи своїх прав.

Копи прагнули донести до дитини розуміння того, що насильство є порушенням прав людини.

Основний меседж розмови поліцейських з учнями був таким: кожен має сказати “Ні!” насильству у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.