Поліцейська гонитва у Києві: застреленого хлопця поховали, прокуратура веде два кримінальних провадження (Відео)

поліц погоня в Києві в ніч на 7 лютого - БМВ зупиненоУ ніч на 7 лютого кілька поліцейських машин переслідували у Києві BMW, що відмовлялось зупинятись.

В ході перегонів поліцейські відкрили вогонь і випустили 77 куль. Одна з них вбила пасажира BMW – 17-тирічного хлопця з Боярки Михайла Мєдвєдєва, якого вчора поховали.

Прокуратура відкрила два кримінальних провадження. З’ясувує, зокрема, наскільки правомірною була стрілянина поліцейських.

 

Тим часом журналіст Христина Бондаренко розповіла про результати експертизи вбитого 7 лютого патрульними. За її даними, експертиза показала, що застрелений хлопець був тверезим і під впливом наркотиків не перебував.

Водій автомобіля BMW Ростислав Храпачевський буде притягнутий в тому числі до адміністративної відповідальності за кермування в нетверезому стані. Про це заявив його адвокат Станіслав Іваницький.

Патрульні поліцейські Києва, які в ніч на 7 лютого намагалися зупинити автомобіль BMW із застосуванням вогнепальної зброї, не відсторонені від служби. Про це сьогодні сказав начальник патрульної служби столиці Юрій Зозуля, зазначивши, що це може зроити й суд.

У поліцейських вилучили зброю, вони пройшли бесіди з психологами і поки не працюють на лінії, суточнив Зозуля.

Він додав, що відео з відеореєстраторів патрульних машин долучене до матеріалів слідства і перебуває в прокуратурі.

Керівник патрульних поліцейських столиці також сказав, що поліцейські, коли побачили, що нетвереза молодь сідає в автомобіль, намагалися відразу їх зупинити, але машина  з ними почала рух.

У мережі ж оприлюднене відео частині погоні, де екіпажі поліції переслідують автомобіль BMW на бульварі Шевченка у Києві. Далі авто рухались проспектом Перемоги і кільцевою.