Політолог: Захарченко психічно хворий, якого треба ізолювати від суспільства

березовецйь-фотоСитуацією з силовим розгоном Майдану керував тільки міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. Про це розповів в ефірі Еспресо.TV політтехнолог Тарас Березовець.

Політтехнолог зазначив, що Захарченко отримав від Януковича карт-бланш, і є тепер таким собі вільним художником, якому дозволено все.

“І те, що Захарченко говорить, начебто він не причетний до силового розгону Майдану, не може відповідати дійсності. Такими словами міністр тільки підтверджує або свою непрофесійність, або неадекватність”, – зазначив Березовець.

Адже, як зазначив політолог, якщо чиновник не знає, що відбувається в нього в відомстві, де працює понад 300 тис. озброєних осіб, він небезпечний для суспільства.

“Після таких слів Захарченка треба треба відправляти або до дурки, або до буцегарні”, – заявив Березовець.

Нагадаємо, в ніч проти 30 листопада бійці “Беркуту” розігнали мирний мітинг на Майдані Незалежності із застосуванням грубої сили. Під час інциденту травми отримали десятки людей.

Коментуючи цю ситуацію, глава МВС Захарченко заявив, що він обурений жорстокістю бійців та заперечив свою причетність до інциденту.