Політолог пояснив, чому для України важлива “нормандська” зустріч на рівні глав МЗС

Ігор Попов. Фото – Ukr.Media

Зустріч міністрів закордонних справ “нормандської четвірки”, про необхідність якої заявляє Німеччина, важлива для України через зміну влади в ФРН після виборів до Бундестагу.

Про це народний депутат 8-го скликання і політичний експерт Ігор Попов сказав в ефірі телеканалу “Україна-24″.

Політолог наголосив, що в ході зустрічі “нормандської четвірки”, в тому числі на рівні глав МЗС, Україна отримає підтримку в питанні врегулювання ситуації на Донбасі і після відходу Ангели Меркель із посади канцлера Німеччини.

"Для нас будь-яка нормандська зустріч важлива - і на рівні міністрів, і на рівні лідерів. Ймовірно, німецька ініціатива пов'язана з тим, що буде передаватися влада. І питання Донбасу також збираються передати новому уряду. Це дуже правильно. Ми не втратимо німецьких політиків як посередників у цьому питанні. Це для нас дуже важливо", - підкреслив Ігор Попов.

Нагадаємо, представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт та речник Федерального міністерства закордонних справ Андреа Сассе раніше заявили, що глави МЗС Німеччини, Франції, Росії та України мають розпочати нову спробу якнайшвидшого врегулювання конфлікту на сході України, передає finanzen.net.