Поки мати гуляла, двоє її малюків загинули страшною смертю: подробиці трагедії на Донеччині

Жахлива трагедія на Донеччині. У Новогродівці на пожежі згоріли двоє малюків. Їм було один та два рочки. Сусіди самі намагалися врятувати крихіток. Але з полум’я винесли лише старшого, Данила. Та хлопчик помер у машині швидкої допомоги.

Їдкий запах диму з сусідньої квартири мешканці цього будинку відчули близько другої дня. Одразу зателефонували до рятувальників. Та чекати їхнього приїзду не стали. Кинулися до палаючої оселі, адже там були двоє маленьких дітей. Ризикуючи власним життям, сусіди з полум’я спочатку винесли дворічного Данила. Він ще дихав, але дорогою до лікарні помер. Однорічну Христинку знайшли, коли рятувальники вже загасили пожежу. Мертва крихітка лежала під візочком біля згорілого дивана, повідомляє ntn.ua.

- Пожежа виникла в спальній кімнаті. Саме горів диван. Однозначно це не електрика, не коротке замикання. Діти задихнулися, тому що це було не швидке поширення вогню, дуже довго тлів диван, - розповів керівник пожежної части м. Новогродівка Олександр Чульжанов.

Чому спалахнула пожежа, поки невідомо. Сусіди шоковані трагедією. Але розповідають: мати не вперше залишала крихіток самих удома.

Бабуся Данила та Христинки не може повірити у страшну смерть улюблених онуків. У трагедії винуватить невістку, адже вона полюбляла гучні застілля.

Поговорити із матір'ю кореспондентам не вдалося. Вдома її не було. Куди пішла того дня, коли горіли її діти, нині з'ясовують правоохоронці.

Цю родину вважали неблагополучною, утім, на обліку в соціальних службах вона не перебувала. Чи покарають батьків за смерть дітей, поки невідомо. Тим часом у Новогродівці готуються до поховання малюків.