Покрокова інструкція оформлення субсидії онлайн (Інфографіка)

ф5Оформити субсидію на житлово-комунальні послуги українці вже можуть не встаючи з-за домашнього комп’ютера.

Загалом про субсидії і тарифи тепер можна дізнатись в одному місці, не “перелопачучи” гори інформації з різних джерел. Кабінет міністрів України розробив і запустив спеціальний сайт http://teplo.gov.ua/, присвячений цій проблематиці.

Сайт зроблений у такий спосіб, що містить як покрокові інструкції з оформлення субсидій та можливість подання заяви на неї онлайн, так і все про тарифи на житлово-комунальні послуги, включно з можливістю отримати відповіді на найбільш поширені запитання.

Це сайт, “який дає відповіді на найбільш поширені в суспільстві питання: Чому зросли тарифи? Як формується ціна на газ? Для чого потрібні субсидії? Як зменшити комунальні платежі?” – повідомив очільник Кабміну про переваги новоствреного інтернет-ресурсу.

ф2

У перший день роботи сайту ажіотаж серед українців був таким, що сайт технічно не витримав кількості охочих його відвідати.

Зараз на цьому спецсайті усе працює, тому заповнити заяву на отримання субсидії можна просто, присвятивши цьому якийсь із вечорів.

Спершу варто уважно вивчити на сайті зміст розділу “субсидії“. Підрозділ Калькулятор субсидій дає вам можливість, внісши дані про своє житло і тарифи на комунальні послуги, одразу ж зорієнтуватись у витратах на оплату послуг в майбутньому, тобто коли почнеться опалювальний сезон, і дізнатись, скільки з цього компенсує вам держава у формі субсидії.

ф1

Одразу ж на сайті http://teplo.gov.ua/ можна заповнити й декларацію та подати заяву на надання вам субсидії.

Обидві дії також мають покрокові інстрікції.

Загалом оформлення субсидії онлайн на урядовому сайті http://teplo.gov.ua/ – це лише 5 кроків.

ф3