Поклала я спати донечку біля себе вночі, а зранку чоловік питає: “Де мала?” У підсумку, приїхала швидка, з психушки і поліція – історія про буття

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Це сталося, коли моїй дівчинці було місяці два або три … Поклала я її спати біля себе вночі, щоб не ходити по сто разів за ніч, прокидається чоловік, збирається на роботу, будить мене і каже: “Де мала?” Джерело

Я відкриваю очі і не можу зрозуміти як так, я ж її тут залишила?! У ліжку немає, в ковдрі немає, зникла дитина, в квартирі її немає! Чоловік рвонув до телефону викликати міліцію! Каже:

– У нас дитина зникла!!!!

– Коли?

– Вночі!

– Скільки років?

– Три місяці! на тому кінці тиша ……

– Що вживали вночі?!

– Я не п’ю!

Коротше кажучи, сказали що приїдуть!
Сидимо, я плачу, думаю, що божевільна, питаю чоловіка, чи насправді я була вагітною і народила ?!І тут я чую пхикання малечі.

Кажу чоловікові, мовляв, все, триндец мені, поїхав мій дах! Чоловік, каже, що відразу дві людини не можуть зійти з розуму. Він стає на карачки і знаходить малу, яка спала на ліжку і впала на підлогу, оскільки килим у нас м’який і товстий і диван низький, вона навіть не прокинулася, вночі крутилася і якимось чином закрутилася під диван! У підсумку, приїхала швидка, з психушки і поліція! Ну, там нічого смішного не було, звичайно, чоловік хотів трохи жартувати, але довелося його зупинити, а то б точно в дурку запроторили б його, і мене разом з ним. Лікар посміявся, йдучи покрутив біля скроні, обізвав чоловіка нервовонестабільним і пішов. Коротше, пореготали ми і поплакали, і знову пореготали… Ось так ось, з тих пір ми дітей не губили!