Поїзди із Західної України не можуть дістатися Києва через “технічні параметри колії”? (Відео)

Фото - www.uz.gov.ua
Фото - www.uz.gov.ua

Чимало потягів із західного напрямку затримуються або скасовуються. Час затримки - 3-4 години. Решту - просто скасовують, кажуть «5 каналу» в адміністрації київського вокзалу.

Пасажири розповідають, що, зокрема, скасували поїзди на Запоріжжя і Київ-Хмельницький. Тим, хто брав квитки до Вінниці, сказали, що у Вінниці поїзд не зупинятиметься. Тож люди почали масово здавати квитки.

Тим часом «Укрзалізниця» на своєму сайті розмістила офіційне повідомлення, в якому пояснила, що через порушення технічних параметрів колії ускладнено рух поїздів із Києва у напрямку Львова та зворотно.

Як ідеться в офіційному повідомленні «Укрзалізниці», станом на ранок 20 лютого на території Львівської залізниці затримані пасажирські поїзди київського напрямку. Це викликано ускладненням у русі поїздів на території Південно-Західної залізниці у зв’язку із закриттям двох перегонів через порушення технічних параметрів колії внаслідок погодних умов. Орієнтовний час затримок поїздів київського напрямку становить від 6 до 12 годин.

Зокрема, це наступні поїзди: № 92, № 142, № 170 Львів – Київ, № 50 Трускавець – Київ, №82, № 100, № 14 Ужгород – Київ, № 144, № 44 Івано-Франківськ – Київ, №118 Чернівці – Київ, №160 Тернопіль – Київ, № 98 Ковель – Київ та №112 Львів – Харків.

Також через відновлювальні роботи на коліях перегонів Південно-Західної залізниці із затримками від півгодини до 4 годин наразі рухаються 8 поїздів львівського напрямку: № 49 Київ – Трускавець, № 143 Київ – Івано-Франківськ, № 91 Київ – Львів, № 73 Москва – Львів, № 59 Москва – Софія,  № 77 Москва – Ковель, № 117 Київ – Чернівці, № 81 Київ – Ужгород.

Поїзди західного напрямку прямують до Києва зміненим маршрутом через станції Козятин та Шепетівка.

Окрім того, також із затримками від півгодини до 4 годин нині курсують 9 поїздів південного напрямку: № 85 Сімферополь – Львів, № 41 Дніпропетровськ – Львів, № 69 Маріуполь – Львів, № 111 Харків – Львів,      № 26 Львів – Одеса, № 108 Ужгород – Одеса, № 135 Одеса – Чернівці, № 25 Одеса – Львів, № 107 Одеса – Ужгород.

Як повідомлялося раніше, через просадку колії у зв’язку із перенасиченням земляного полотна водою на перегоні Малин-Пенізевичі  (дільниці Тетерів – Коростень) з 18:42 перегін повністю закрито для руху поїздів до закінчення відновлювальних робіт.  Також із 19:30 закрито для руху поїздів перегін Коржевці-Деражня (дільниці Хмельницький-Жмеринка) у зв’язку з виявленим розривом стика колії.

Про зміни у русі поїздів та затримки у часі відправлення та прибуття можна дізнатися за довідковими телефонами вокзалів, йдеться у повідомленні «Укрзалізниці».