Погода тернопільським рятувальникам підкинула чимало роботи у свято (Фото, Відео)

затопилоРятувальники сьогодні, 24 серпня, не відпочивали – ліквідовували наслідки негоди, повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Близько 9 год. на пункт зв’язку оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про те, що підтопило вулиці Оболоня та Стадникової.

Читайте також. Тернопілля: і горимо, і старі артилерійський снаряди знаходимо

Це стало наслідком сильної зливи та неспроможності дренажних систем пропустити велику кількість води у тій місцині Тернополя. Відтак існувала загроза затоплення житлових будинків на цих вулицях.

Для ліквідації наслідків негоди залучалися два чергові відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частин Управління ДСНС в області. Рятувальники за допомогою спеціального обладнання провели роботи щодо відкачування води з вулиць, тим самим запобігли підтопленню житлових будинків.

Нагадаємо, Оболоня та Стадникової, а ще – Паращука затоплює не вперше. Там – болотиста місцевість. Поруч парк «Топільче», у минулому – болото, де навіть влітку вода колись стояла у траві по коліна. Зливи не припиняються в обласному центрі майже добу. Місто – просто залило. Де дренажної системи належної немає, там і підтопило…