Подвійна НП на Бурштинській ТЕС: серед постраждалих є обпечений на 60% (Відео)

Бурштинська ТЕС. Фото – energo.dtek.com

Ввечері 28 листопада та в ніч на 29 листопада на Бурштинській ТЕС сталося дві надзвичайних події. Внаслідок першої постраждали четверо людей.

За повідомленням ГУ ДСНСУ в Івано-Франківській області, невдовзі після 21 години у котлі 7-го енергоблоку ТЕС вибухом вирвало трубу котла і суміш пари та газів із котла ошпарила чотирьох людей, двоє з яких – працівники ДТЕК, інші двоє – працівники підрядного підприємства.

Як повідомляє ДТЕК, серед чотирьох постраждалих – двоє отримали важкі ураження.

Так в одного обпечено 30% , в іншого - 60% тіла. Найважчий постраждалий - у реанімації в стабільно важкому стані. У двох потерпілих працівників підрядної організації опіки легші.

"Два співробітники Бурштинської ТЕС знаходяться в опіковому центрі Івано-Франківська. У одного працівника - до 60% опіків шкіри, він знаходиться в реанімації, його стан стабільно-важкий. Працівнику провели операцію з очищення шкіри. У другого працівника станції - близько 30% опіків шкіри, його вже перевели в палату інтенсивної терапії. Його стан стабільний, лікарі також фіксують покращення стану", - йдеться в повідомленні Бурштинської ТЕС станом на 12 годину 29 листопада.

Також у ДТЕК повідомили, в ніч на 29 листопада над 8-им енергоблоком Бурштинської ТЕС почала диміти покрівля. Займання на двох квадратних метрах ліквідували без наслідків до прибуття надзвичайників.

Бурштинська ТЕС зараз працює в звичайному штатному режимі.

Більше подробиць - у відео Факти ICTV