Подружжя військовослужбовців ЗСУ успішно виступили на чемпіонаті України з гирьового спорту

Про це інформують на сторінці фейсбук Генерального штабу ЗСУ. Подружжя військовослужбовців Збройних Сил України Микола та Наталія Боговик і курсант одного з військових вишів Діана Черепичник успішно виступили на чемпіонаті України з гирьового спорту.

Лейтенант Микола Боговик змагався у ваговій категорії до 73 кг та посів другу сходинку п’єдесталу, виконавши ривок гирі вагою 32 кг 197 разів.

Старший лейтенант Наталія Боговик виступала у ваговій категорії до 58 кг та, здійснивши 153 підйоми гирі вагою 24 кг, виборола першість серед жінок і встановила новий рекорд України.

Чемпіоном України серед юніорів визнано Діану Черепичник.

Також вона перевищила норматив майстра спорту України на 30 підйомів і в результаті стала срібним призером чемпіонату України з гирьового спорту серед жінок.

Змагання пройшли наприкінці вересня у Києві, на базі спортивного комплексу “Атлет”.

Колеги привітали воїнів-спортсменів з вдалим виступом та підтвердженням звання майстра спорту України.