Подробиці “громадянської війни” у ЛНР між бойовиками Плотницького та загоном «Бетмена»

5c16c94761008305172d751032_319e0451Внутрішньокланові розбірки між групами терористів з «луганської народної республіки» втілилися в вже в неприкриті бойові зіткнення, в яких бандити гинуть вже десятками, – пише Преса України.

Вже повідомляла про операцію російських спецназівців і загонів лідера «лнр» Ігоря Плотницькоого, які зараз в ці хвилини роззброюють і нейтралізують залишки загону якогось “Бетмена”, який не підкорився владі «лнр».

І ось стали відомі нові подробиці цього взаємного побоїща терористів на якійсь автобазі вже в самому Луганську від них самих у соціальних мережах.

«SOS! ВСІМ РЕПОСТ !!! Загін «Бетмен» тримає оборону автобази . Хлопці замінували підходи. В оточенні до 70 осіб. Всі зі зброєю - патронів на всіх вистачить. Командує підрозділом «ОЛІМП». Медики з польового госпіталю знаходяться на автобазі , хлопці готові битися до останнього.

Інфа буде надходити по мірі можливості , телефони відрубують . Виходимо на зв'язок раз на годину!», - повідомляє невідомий прихильник «Бетмена».

Читайте також.  Бойовики Плотницького розгромили загін польового командира «Бетмена»: 6 бойовиків загинуло — ЗМІ

«ЛЕГЕНДУ НЕ ВБИТИ! ТЕРМІНОВО. На прохання Пластуна... Хлопці в небезпеці, Бетмен убитий підло, вони в оточенні, ось його повідомлення, допомагайте поширювати: "Бетмен" і всі його супровід за наказом Плотницького знищені, відданий наказ на зачистку всіх непримиренних командирів, Мозговий, Дрьомов, Князь - наступні. Нашу базу у Луганську оточили. Ми тримаємо оборону. Опору з боку Бетмена не було. Їх тупо розстріляли на ходу. Працювало дві БМП, кулемети і РПГ термобарами», - повідомив той же прихильник терористів дещо раніше.

Читайте також.  У Луганську вбили одного з лідерів «ЛНР» Олександра Бєднова (Відео)

Також стала надбанням громадськості фото терориста «Пластуна».

Читайте також. Російські спецслужби вивезли «Бетмена» до Росії — Снєгирьов

Про подальші події взаємного відстрілу терористів «Преса України» буде повідомляти по мірі надходження інформації, а поки що ми бажаємо успіхів і тій і іншій стороні.