Подорожчання води у Тернополі: стали відомі нові тарифи (Відео)

ф1Нові тарифи на централізовану подачу холодної води і водовідведення запроваджені в Тернополі з 5 лютого – напередодні їх затвердила НКРЕКП.

Як повідомляє сайт КП “Тернопільводоканал”, тепер за кубоментр холодної води і водовідведення мешканці Тернополя будуть сплачувати 27 грн 34 коп, тоді як ще 4 лютого це коштувало 20 грн.

“Із 5 лютого вартість послуг для споживачів “Тернопільводоканалу” за централізоване водопостачання становить 12,89 грн  (з ПДВ), централізоване водовідведення – 14, 45 грн (з ПДВ), разом – 27, 34 грн (з ПДВ). До цього дня споживачі сплачували 20 грн”, – йдеться в повідомленні.

У комунальному підприємстві припускають, що нинішнє зростання тарифів на їх послуги в цьому році може бути першим і останнім: “Якщо в 2020-му не буде радикальних змін у податковому законодавстві чи на тому ж ринку електроенергії — тарифи на водопостачання та водовідведення мали б залишитися такими до кінця 2020 року”.

Читайте також: Холодна вода в містах України суттєво подорожчала — рішення НКРЕКП (Відео)

Як запевняють комунальники, зростання тарифу було їм вкрай потрібне через зростання видатків на електрику та виплату зарплатні, що зросла з 1 січня, відповдно до зростання мінімальної зарплати в Україні.

Крім того, кажуть у “Тернопільводоканалі”, вищий тариф дозволить комунальному підприємству розрахуватись з боргом за електроенергію.

Більше подробиць – у сюжеті TV-4