Податкова міліція Тернопільщини вилучила підакцизної продукції на 8 млн грн

алкоголь- пляшки без етикетокІз  початку 2016 року з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму 8,4 млн гривень. Про це повідомляє відділ організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Зокрема, до переліку вилученого входить тютюнова сировина вартістю 5,7 млн грн, 53 тонни паливно-мастильних матеріалів на суму 1,2 мільйони гривень. Крім цього, близько 30 тис. літрів спирту на суму 1,2 млн гривень та  1,8 тис. літрів алкогольних напоїв загальною вартістю 269 тис. гривень.

Завершено розслідування та направлено до суду 7 кримінальних проваджень за злочинами, пов’язаними із незаконним виготовленням та збутом фальсифікованих підакцизних товарів та незаконним використанням підроблених марок акцизного податку, повідомлення про підозру вручені 9 особам, повідомляють податківці.

За результатами судового розгляду справ про кримінальні та адміністративні правопорушення до порушників, крім штрафів, застосовано додатковий вид покарання у вигляді конфіскації підакцизної продукції, яка перебувала в незаконному обігу.

Загалом впродовж восьми місяців 2016 року суди прийняли рішення про конфіскацію підакцизних товарів на суму 665,8 тис. гривень. У тому числі спирту – 5,3 тис. літрів на суму 572,8 тис. грн та лікеро-горілчаних виробів – 860 літрів на суму 93 тисячі гривень.