Подарунки від святого Миколая у сиротинець відвезли тернопільські правоохоронці (Фото)

PM904image005У День святого Миколая тернопільські міліціонери завітали до своїх підшефних – хлопчиків і дівчаток, які проживають у Тернопільському дитячому будинку для дітей шкільного віку.

До слова, нині у закладі перебувають 16 вихованців – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Читайте також. Тернопіль: у «Карітасі» до потребуючих дітей прийшов святий Миколай (Фото)

Правоохоронці опікуються цим дитячим будинком від часу його створення. Завжди цікавляться потребами своїх підшефних і за можливості допомагають їм. Міліціонери підтримують своїх підопічних не лише матеріально, а й сприяють різними добрими справами.

У День святого Миколая діти з самого ранку виглядали своїх шефів у погонах. І недаремно, гості завітали не з порожніми руками – принесли від Чудотворця добрі побажання і солодкі гостинці. Також вихованцям закладу подарували пульт для підключення музичних інструментів. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Теребовлянський район: як святий Миколай привітав Тетянку, яку шукали в лісі 19 годин (Фото)

Діти теж підготували подарунок міліціонерам – святкову виставу: розповіли про життя та добрі справи святого Миколая, співали пісні та читали вірші. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол висловив вдячність школярам за теплу зустріч. Побажав дітям бути чемними, веселими та радісними.

– Якщо ми, дорослі, можемо подарувати цим діткам маленьке свято – ми повинні робити це, – впевнений він.

Директор дитячого будинку Володимир Долинний висловив вдячність обласному управлінню міліції за розуміння і постійну підтримку.

У День святого Миколая правоохоронці Тернопільщини завітали й в інші підшефні заклади – дитячі будинки, школи-інтернати. Принесли дітлахам солодощі, подарунки, а також запросили переглянути святкову благодійну виставу, що відбудеться в обласному драмтеатрі у вівторок, 23 грудня.

Софія Левицька